Ubytování Norsko rybolov

Ubytování pro rybáře

Chatky 301 - 305

pro 3 až 4 osoby, zařízená kuchyňka, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, elektrický dvouvařič, televizor, teplá a studená voda, vytápěny elektrickým přímotopem, dvě palandy,  v přístěnku u chatek je mrazák na zamražení úlovků, před chatami terásky se stolkem a židlemi. Umývárna se sprchovým koutem a toaletou v hlavní budově cca. 20 metrů od chatek. Vzdálenost cca. 50 metrů od moře. Ke každé chatě loď Oien 530 s motorem 40hp. 

Cena za osobu 17 900,- Kč při obsazení chaty třemi osobami.


Apartmán 307 a Apartmán 308 jsou v patře hlavní budovy


Apartmán 307 pro 3-5 osoby v patře hlavní budovy, dvě ložnice, pokoj s kuchyní, lednice, mrazák , mikrovlnná trouba, elektrický sporák, televizor, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vytápěn elektrickým přímotopem, k dispozici prostorná terasa s výhledem na fjord. K apartmánu náleží loď Oien 530 s motorem o 40 Hp.

Cena za osobu 18 500,- Kč při obsazení apartmánu 3 - 4 osobami.

Apartmán 308 v patře hlavní budovy pro 4 - 6 osob, ložnice , palanda pro dvě osoby v prostorném obývacím pokoji. Zařízená kuchyň s elektrickým sporákem, lednice s mrazákem, televizor, vytápění elektrickým přímotopem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K apartmánu náleží komora na zavazadla a dále je k dispozici prostorná terasa s výhledem na fjord. K apartmánu náleží lodě Oien 530 s motory o 40hp.

Cena za osobu 18 500,- Kč při obsazení apartmánu čtyřmi osobami.Apartmán 309

Šestimístný, v přízemí hlavní budovy se třemi ložnicemi pro dva, prostorný obývací pokoj se sedací soupravou a televizorem, moderní plně vybavená kuchyňka s elektrickým sporákem, myčkou na nádobí, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vyhřívání podlahovým topením, k dispozici terasa. K apartmánu náleží dvě lodě Oien 530 s motory o 40hp. 

Cena za osobu 19 300,- Kč. 


Apartmán 310

Čtyři až pět osob, v přízemí hlavní budovy se dvěma ložnicemi, obývací pokoj se sedací soupravou a televizorem, velká okna umožňují výhled na moře. Vybavená kuchyň s lednicí a mrazákem, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vyhřívání podlahovým topením. K dispozici terasa. Loď Oien 530 s motorem o 40hp. 

Cena za osobu 18 900,- Kč.


Apartmány 312 a 313

situované bezprostředně u moře pro čtyři osoby. Dvě ložnice, pokoj se zařízenou kuchyní s velkým oknem umožňujícím výhled na moře. Apartmán vybaven lednicí s mrazákem, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, televizorem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vyhřívání podlahovým topením. Prostorná terasa u obou apartmánů. Mrazáky na ryby v přístěnku u každého apartmánu. Ke každému z apartmánů loď Oien 530 s motorem o 40hp. 

Cena za osobu 18 900,- Kč.


Luxusní Apartmán 306

se nachází hned vlevo u vchodu do přístavu. Apartmán o rozloze 50 m². Obývací pokoj s otevřenou kuchyní. Kuchyň je vybavena pro vlastní vaření, myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchovým koutem a dvě ložnice. V ložnicích jsou 2 samostatné postele.  V obývacím pokoji je rozkládací pohovka. V apartmánu se vyspí 4 osoby.

Velký mrazák venku v  přístavku pro vaše úlovky a vaše rybářské vybavení.  Terasa s posezením.

Cena za osobu 19 800,- Kč


Luxusní Apartmán 315

Luxusní apartmán 315, který se nachází nalevo od hlavní budovy o výměře 90 m². K dispozici obývací pokoj s otevřenou kuchyní. Plně vybavená kuchyň s myčkou pro vlastní vaření. Chata má 3 ložnice a koupelnu se sprchovým koutem. V ložnicích jsou dvě samostatné postele, které lze podle potřeby přisunout k sobě. Celkem šest lůžek.

Venkovní terasa s piknikovým stolem, grilem a mrazákem na úlovky. Pračka ve venkovním skladu.

Cena za osobu 19 800,- Kč


Obytný přívěs

Prostorný Obytný přívěs pro dvě osoby vybavený mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem a lednicí, vyhřívaný elektrickým přímotopem, teplá a studená voda. U přívěsu terasa k posezení za hezkého počasí. Umývárna se sprchou a toalety v hlavní budově vzdálené cca. 30 metrů. Loď Lasse s motorem o 10hp. 

Cena za osobu 14 000 Kč.


Za osobu chybějící v chatě  příplatek 8000,- Kč.

Za osobu chybějící v apartmánu příplatek 9000,- Kč               


Ke každému apartmánu a každé chatě i karavanu náleží mrazák na zamražení úlovků a přechovávání potravin.


V celém areálu k dispozici volné wi-fi.

Mapka kempu pro rybáře
Mapka kempu pro rybáře