Ubytování

Chatky 301 – 305 pro 3 až 4 osoby, zařízená kuchyňka, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, elektrický dvouvařič, teplá a studená voda, vytápěny elektrickým přímotopem, dvě palandy, v přístěnku u chatek mrazák na zamražení úlovků, před chatami terásky se stolkem a židlemi.

mývárna se sprchovým koutem a toaletou v hlavní budově cca. 20 m od nejvzdálenější chaty. Vzdálenost cca 50 m od moře.

Apartmán 307 v patře hlavní budovy , dvě ložnice pro 2 + 3 osoby, pokoj s kuchyní, lednice, mrazák , mikrovlnná trouba, elektrický sporák, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vytápěn elektrickým přímotopem, k dispozici prostorná terasa s výhledem na fjord.

Apartmán 308 v patře hlavní budovy, ložnice pro 4, palanda pro dvě osoby v prostorném obývacím pokoji. Zařízená kuchyň s elektrickým sporákem, lednice s mrazákem, vytápění elektrickým přímotopem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K apartmánu náleží komora na zavazadla a dále je k dispozici prostorná terasa s výhledem na fjord.

Apartmán 309 v přízemí hlavní budovy se třemi ložnicemi pro dva, prostorný obývací pokoj se sedací soupravou, moderní plně vybavená kuchyňka s elektrickým sporákem, myčkou na nádobí, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vyhřívání podlahovým topením, k dispozici terasa.

Apartmán 310 v přízemí hlavní budovy s ložnicemi pro 2 + 3 osoby, obývací pokoj se sedací soupravou, velká okna umožňují výhled na moře. Vybavená kuchyň s lednicí a mrazákem, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vyhřívání podlahovým topením. K dispozici terasa.

Apartmány 312 a 313 situované bezprostředně u moře pro čtyři osoby. Dvě ložnice, pokoj se zařízenou kuchyní s velkým oknem umožňujícím výhled na moře. Apartmán vybaven lednicí s mrazákem, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vyhřívání podlahovým topením. Prostorná terasa u obou apartmánů. Mrazáky na ryby v přístěnku u každého apartmánu.

Prostorný Obytný přívěs pro dvě osoby vybavený mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem a lednicí, vyhřívaný elektrickým přímotopem, teplá a studená voda. U přívěsu terasa k posezení za hezkého počasí. Umývárna se sprchou a toalety v hlavní budově vzdálené cca. 30 metrů.

Ke každému apartmánu a každé chatě i karavanu náleží mrazák na zamražení úlovků a přechovávání potravin.